EN | TR HOME PAGE ABOUT US INDIVIDUAL SOLUTIONS GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS PTE ACADEMIC HAZIRLIK ATLAMA (PROFICIENCY) KIDS CLUB TEENS CLUB MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM DİĞER YABANCI DİLLER CORPORATE SOLUTIONS SEVİYE TESPİT DANIŞMANLIĞI GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM HUMAN RESOURCES CONTACT LIVE COURSES

Our Course ProgramsMINI GROUP

Genel İngilizce  gruplarımız size hitap etmiyor mu? Kendi programınız bizim programlarımıza katılmanıza engel mi oluyor? Ya da sadece sizinle aynı hedefe yürüyen küçük bir grubunuzla ingilizce  eğitiminizi bir arada mı sürdürmek istiyorsunuz?

Sizin oluşturacağınız minimum 3 maksimum 10 kişilik grubunuzda dışa kapalı bir şekilde kendi ihtiyacınıza yönelik, size özel çalışma ve  ingilizce ders programınız ile hedefe en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Eğer siz bir mini grup oluşturamıyorsanız biz de sizinle aynı gün ve saatlerde müsait olan kursiyerlerimizden oluşan bir mini gruba sizi dahil edebiliriz.

Saat, gün ve çalışma yeri grubun isteği doğrultusunda belirlenerek daha kısa zamanda daha etkin bir  ingilizce eğitim süreci oluşturmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İngilizce kurs günleri ve saatleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

IQ Plus Boutique Classroom
İlköğretim - Lise sınıfları için tüm okul derslerine destek programımız ile anlayamadığınız konu kalmayacak.