EN | TR HOME PAGE ABOUT US INDIVIDUAL SOLUTIONS GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS PTE ACADEMIC HAZIRLIK ATLAMA (PROFICIENCY) KIDS CLUB TEENS CLUB MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM DİĞER YABANCI DİLLER CORPORATE SOLUTIONS SEVİYE TESPİT DANIŞMANLIĞI GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM HUMAN RESOURCES CONTACT LIVE COURSES

Our Course ProgramsSEVİYE TESPİT DANIŞMANLIĞI

Sektörünüzde İngilizce olmazsa olmaz bir koşul mu? Yurtdışında firmanızı temsil etmek mi istiyorsunuz? Ya da bir işveren olarak sizi temsil eden çalışanlarınızın İngilizce bilgisinden emin olmak mı istiyorsunuz?

İşe alım, terfi veya görevlendirme süreçlerinde çalışanlarınızın veya çalışan adaylarınızın İngilizce bilgisini ölçmek sizin için önemliyse, siz bu işi bize bırakın ve kendi işinizi yönetmekle ilgilenin.

Dünyanın en güvenilir seviye tespit sistemini çalışan adaylarınız veya çalışanlarınız için uygulayalım ve size kesinlikle güvenebileceğiniz bir rapor sunalım. Siz de görev verirken veya alırken içiniz rahat bir şekilde bunları yapın.
Oxford Placement Test bizim bilgisayar sınıfımızda gözetimimiz altında yapılabileceği gibi, e-mail yolu ile size gönderilerek kendi bilgisayarınızda da1 yapılabilir.
Oxford Placement Test, Oxford’un kendi web sistemi üzerinden dışarıdan müdahaleye kapalı olarak gerçekleşir. Sınava girenlerin sadece gramer ve kelime bilgileri ölçülmez. Sınav, Oxford Online Placement Test, Use of English ve Listening olmak üzere üç bölümden oluşur ve her üç bölüm ayrı ayrı puanlanır. Sorular adayın vereceği cevaplara göre şekillenir ve önceden belirlenemezdir.


Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

1- Ağ bağlantısında yaşanacak teknik aksaklıklar, veya bizim bilgisayar sınıfımızın dışında yapılan sınavlarda yaşanacak herhangi bir aksaklıktan dolayı kurumumuz sorumlu tutulamaz.

IQ Plus Boutique Classroom
İlköğretim - Lise sınıfları için tüm okul derslerine destek programımız ile anlayamadığınız konu kalmayacak.