EN | TR HOME PAGE ABOUT US INDIVIDUAL SOLUTIONS GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS PTE ACADEMIC HAZIRLIK ATLAMA (PROFICIENCY) KIDS CLUB TEENS CLUB MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM DİĞER YABANCI DİLLER CORPORATE SOLUTIONS SEVİYE TESPİT DANIŞMANLIĞI GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM HUMAN RESOURCES CONTACT LIVE COURSES

Kurumsal Çözümler

IQ Plus Language Academy, çözüm ortağınız olarak sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştıracak eğitim programını hazırlayarak, İngilizce Eğitimi’nin şirketiniz için kazançlı bir yatırıma dönüşmesini sağlar.

Çalışanlarınız, İngilizce’yi sabit ders saatlerine bağlı kalmadan, esnek saatlerde ve bol pratik yaparak, keyifli ve sosyal bir ortamda, konusunda uzman eğitmenler eşliğinde ve kolayca öğrenirler. Bir kurumun üst düzey yöneticileri dâhil, farklı görevlerdeki tüm çalışanlarına aynı anda ve her birine kendi seviyesinde İngilizce  eğitim verilebilmektedir.

Katılımcı firmanın hem zaman hem maddi kaybının oluşmasını önlemek için gerek anket gerek departman yetkililerinin görüşleri ile ihtiyaç analizi yapılır. Ardından Oxford Placement Test kullanılarak çalışanlarınızın seviyesi belirlenir.

İhtiyaç analizi baz alınarak bir çalışma programı oluşturulur. Derslere girecek öğretmen sayısı belirlenir. Katılımcılar seviyelerine göre gruplandırılır. Eğitim yeri kararlaştırılır.İngilizce Eğitimler kurumumuzdaki var olan veya oluşturacağınız eğitim salonlarında olabilir.

Çalışanlarınızın İngilizce performanslarını yakından takip etmeniz için eğitim danışmanımız İK departmanınızla sürekli iletişim içinde olur. Periyodik raporlamalar ve toplantılar ile uygulanan eğitimden ve yapılan yatırımdan maksimum verim hedeflenir.

IQ Plus Language Academy’de verilen her eğitimi sizin ihtiyaçlarınıza göre dizayn ederek çalışanlarınıza uygulayabiliriz. Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya sınav hazırlık eğitimlerimizin hepsi bu kapsama dahildir. Verdiğimiz eğitimlerin detaylarını öğrenmek için ilgili eğitimin sayfasına göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

IQ Plus Boutique Classroom
İlköğretim - Lise sınıfları için tüm okul derslerine destek programımız ile anlayamadığınız konu kalmayacak.