EN | TR HOME PAGE ABOUT US INDIVIDUAL SOLUTIONS GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS PTE ACADEMIC HAZIRLIK ATLAMA (PROFICIENCY) KIDS CLUB TEENS CLUB MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM DİĞER YABANCI DİLLER CORPORATE SOLUTIONS SEVİYE TESPİT DANIŞMANLIĞI GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM HUMAN RESOURCES CONTACT LIVE COURSES

WHY IQ PLUS LANGUAGE ACADEMY?

İngilizce öğrenmek günümüzün olmazsa olmazları arasındadır. Kaliteli ve keyifli bir eğitim modeliyle kursiyerlerinin İngilizce alanındaki tüm gereksinimini karşılayan IQ Plus Language Academy sizlere hızlı bir şekilde İngilizceyi öğretiyor.

Farkımız: Eğitim sistemimiz!

IQ Plus Language Academy kullandığı yenilikçi sistemler ile dil eğitiminin kalıcı olmasını sağlaaya yönelik büyük bir hizmet sunmaktadır. Oxford University Press´in yayınladığı New Headway 4th Edition serisi kitaplar ve online eğitim sistemi ile İngilizce öğreniminizde sadece kurs yerinde ve öğretmeniniz ile değil, internet olan her yerde pratik yapmak ve bilgilerinizi kalıcı hale getirmek için çalışmalar ypabilirsiniz. 

IQ Plus Language Academy maksimum 8-10 kişilik dersliklerinde teknolojinin tüm olanaklarından yaralanarak verdiği eğitimin kalitesini sürekli yüksek tutmaktadır. 

Yabancı öğretmenlerimiz yabancı dil eğitimi ile ilgili TEFL, TESOL, CELTA gibi sertifikalardan en az birine sahiptirler. Türk öğretmenlerimiz ise alanlarında deneyimli, gerekli sertifika ve diplomalara sahip ve sizi en doğru şekilde yönlendirmek için sürekli kendini yenileyen öğretmenlerdir. 

IQ Plus Language Academy´de eğitiminizin sizi nereye götüreceğinden şüphe duymayarak güven ve rahatlık içinde öğrenirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

IQ Plus Boutique Classroom
İlköğretim - Lise sınıfları için tüm okul derslerine destek programımız ile anlayamadığınız konu kalmayacak.